Mali müşavirlerin yeni başkanı Nail Sanlı | İş Dünyası | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


09:53, 19 Haziran 2018 Salı
07:07, 25 Ekim 2010 Pazartesi

  • Paylaş
Mali müşavirlerin yeni başkanı Nail Sanlı
Mali müşavirlerin yeni başkanı Nail Sanlı

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği\'nin (TÜRMOB) Genel Kurulu\'nda yapılan seçimle Nail Sanlı genel başkanlığa seçildi.

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

 
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği'nin (TÜRMOB) Genel Kurulu'nda yapılan seçimle Nail Sanlı genel başkanlığa seçildi.

TÜRMOB Genel Kurulu'nda dün yapılan seçimde TÜRMOB Başkan Yardımcısı Nail Sanlı Çağdaş Demokrat Grubu, Gelir İdaresi eski Başkanı Osman Arıoğlu da Değişim Grubu adayı olarak yarıştı. Oylama sonucu Çağdaş Demokrat Grubu bin 82 oy, Değişim Grubu 417 oy aldı. Bin 617 delegesi bulunan TÜRMOB'un seçimlerinde bin 587 delege oy kullandı. Bağımsız adayların 77 oy aldığı seçimin galibi Nail Sanlı oldu.

 Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş

Yorum
tebrik
feridun yavuz
yeni seçilmiş bulunduğunuz genel başkanlık görevinde başarılarınızın devamı dileğiyle saygılar sunarım.
31/10/2010, 10:05
Başarılar
mustafa arslan beyoğlu/istanbul
başkan ve ekibine başarılar dilerim.Örğütlenmenin önemini biliyorum.tebrikler
27/10/2010, 13:59
Önüne Gelene Belge
Gerçekçi Meslektaş
Evet Arkadaşlar önüne gelene belge dağtılmış, Gerçek bu Tek sebep koltuk, tek sebep oy almak, Mükellef sayısı ile orantısına gelince; Doğru mükellef sayısıda bu oran kadar artmamış ancak, Ne kadar Çok Muhasebeci olursa Yapılan işin kalitesi o kadar artar, Sonra kayıt dışı önlenir ise bu muhasebecilerde yetmez mevcut mükelleflerin hesaplarını tutmaya, Hemde gerçek blanço,gerek muhasebe olur
27/10/2010, 00:04
BAŞARI DİLEĞİ
Ramazan DAL
Yapmış olduğunuz başarının devam edceğine olan inancım tamdır. Genel Başkanlığınızı yürekten kutlar başarılar dilerim.
26/10/2010, 23:39
***
serdar üzmez
80.000 smmm ve bir çok ymm ...ALLAH AŞKINA bukadar insan ne yapar...mükellef sayısı ile orantısız meslek mensubu... önüne gelen smmm olmuş memlekette....bunu çözelim önce tahsilat sıfır...işyükü tonlarca...buna çözüm...nitelikli smmm ler olsun....
26/10/2010, 16:49
BAŞARI DİLEĞİ
SMMM MUSTAFA ÖZTÜRK
MESLEK YASAMIZIN ÇIKIŞINDAN BU GÜNE KADAR YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞARILI ÇALIŞMALARIN BUNDAN SONRADA DAHA VERİMLİ OLACAĞI İNANCI İLE SEÇİLEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ VE SİZİ KUTLUYORUM BAŞARILAR DİLİYORUM.
26/10/2010, 12:13