Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


08:19, 24 Haziran 2018 Pazar
Güncelleme: 15:46, 15 Ocak 2012 Pazar

  • Paylaş
İstanbul, iki günde iki mevsim yaşadı
İstanbul, iki günde iki mevsim yaşadı

İstanbul'da dün etkili olan kar yağışı ve soğuk, bu gün yerini güneşli ve sıcak havaya bıraktı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

İstanbul'da dün etkili olan kar yağışı ve soğuk, bu gün yerini güneşli ve sıcak havaya bıraktı. Hafta sonu güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, sahil kenarlarındaki parklara akın etti.

Dün kar yağışı ve soğuk havanın hakim olduğu İstanbul, Pazar gününe güneşli hava ile uyandı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen İstanbullular, pazar gününü sahil kenarlarında değerlendirdi. Bazı vatandaşlar çocuklarını gezdirirken bazıları ise, yanında getirdikleri malzemelerle kahvaltı yaptı.Bahardan kalma bir pazar günü yaşadıklarını belirten bazı vatandaşlar, 2 günde iki aydı mevsimi yaşadıklarını söyledi.

İstanbul'un merkezi Taksim de de yerli yabancı bir çok insan güneşin tadını çıkardı. Dün kar ve soğuk havadan zor anlar yaşayan vatandaşlar, güneşin yüzünü göstermesiyle Taksim'e akın etti. Bazı vatandaşlar Cumhuriyet Anıtı çevresine oturarak güneşin tadını çıkardı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş

Yorum
SÜPER
ERCAN
SÜPER
12/02/2013, 19:43