Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


04:35, 20 Haziran 2018 Çarşamba
17:50, 23 Mart 2018 Cuma

  • Paylaş
Avustralya’da '23'üncü Uluslararası Çiçek ve Bahçe Şovu'
Avustralya’da '23'üncü Uluslararası Çiçek ve Bahçe Şovu'

Avustralya’da, dünyanın farklı ülkelerinden bahçe ve tasarım uzmanı kuruluşların katılımıyla 23'üncüsü düzenlenen "Melbourne Uluslararası Çiçek ve Bahçe Şovu" yoğun ilgi gördü

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Avustralya’da, "Melbourne Uluslararası Çiçek ve Bahçe Şovu" renkli görüntülere sahne oldu.

Kraliyet Fuar Binası ile çevresindeki Carlton Bahçelerinde gerçekleştirilen etkinliğe, Avustralyalılar yoğun ilgi gösterdi.

Avustralya ve dünyanın birçok ülkesinden gelen tasarım ve bahçe alanında uzman kurumların katıldığı etkinlikte, canlı ve kuru çiçeklerin yanı sıra bitkisel malzemelerden yararlanılarak dizayn edilen özel tasarımlar da sergilendi.

Etkinlikte ayrıca ev dizaynlarından bahçe düzenlemesine, bitki türlerinden heykellere, bahçe düzenleme aletlerinden tohumlara, çocuk parklarından mini havuz tasarımlarına kadar her türlü malzeme yer aldı.

Etkinlik, her yıl on binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş