Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


10:07, 22 Haziran 2018 Cuma
11:15, 21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • Paylaş
Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin adı değişti
Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin adı değişti

Zetra Olimpik Spor Salonu'nda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onur konuğu olarak katıldığı UETD 6. Olağan Genel Kurulu'nda, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin ismi Uluslararası Demokratlar Birliği olarak değiştirildi.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin (UETD) Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da düzenlediği 6. Olağan Genel Kurulunda Bülent Bilgi genel başkan seçildi.

Zetra Olimpik Spor Salonu'nda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onur konuğu olarak katıldığı genel kurulda ayrıca Avrupalı Türk Demokratlar Birliğinin (UETD) ismi Uluslararası Demokratlar Birliği (Union of International Democrats-UID) olarak değiştirildi.

Bülent Bilgi, 2016 yılından beri genel başkanlık yapan Zafer Sırakaya'dan görevi devraldı. Bilgi, önceki yönetimde genel sekreter olarak görev yapıyordu.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş