Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


03:36, 24 Mart 2018 Cumartesi
11:17, 10 Eylül 2017 Pazar

  • Paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İİT Zirvesi'nde liderlerle görüştü | FOTO
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İİT Zirvesi'nde liderlerle görüştü | FOTO

İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'ne katılmak için Astana'da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dört ülkenin liderleriyle biraraya gelerek görüştü

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İslam İşbirliği Teşkilatı 1. Bilim ve Teknoloji Zirvesi için  Kazakistan'nın başkenti Astana'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyesi Bakir İzzetbegoviç, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ve Bangladeş Cumhurbaşkanı Abdul Hamid ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk olarak Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile bir araya geldi.

Rixos President Otel'de basına kapalı gerçekleşen görüşme, 40 dakika sürdü. 

İZZETBEGOVİÇ'İ KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyesi Bakir İzzetbegoviç'i kabul etti. 

İslam İşbirliği Teşkilatı 1. Bilim ve Teknoloji Zirvesi'nin gerçekleştirildiği Bağımsızlık Sarayı'nda basına kapalı gerçekleşen kabul, 40 dakika sürdü. 

MADURO İLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile görüştü. 

İslam İşbirliği Teşkilatı 1. Bilim ve Teknoloji Zirvesi'nin yapıldığı Bağımsızlık Sarayı'nda basına kapalı gerçekleşen görüşme, 20 dakika sürdü. 

BANGLADEŞ CUMHURBAŞKANI ABDUL HAMİD İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bangladeş Cumhurbaşkanı Abdul Hamid ile görüştü.

İslam İşbirliği Teşkilatı 1. Bilim ve Teknoloji Zirvesi'nin yapıldığı Bağımsızlık Sarayı'nda basına kapalı gerçekleşen görüşme, 20 dakika sürdü. Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş