Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


03:42, 25 Nisan 2018 Çarşamba
14:32, 13 Ekim 2017 Cuma

  • Paylaş
Meteoroloji'den İstanbul için yağış uyarısı
Meteoroloji'den İstanbul için yağış uyarısı
Foto: Arşiv

Serin ve yağışlı havanın etkisine girmesi beklenen İstanbul'da hava sıcaklıklarnın, 2-5 derece azalarak mevsim normalleri altında seyredeceği tahmin ediliyor

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yurdun kuzey kesimleri Karadeniz üzerinden gelecek yağışlı sistemlerin etkisine girmesi bekleniyor. 

İstanbul ve çevresinin de yarından itibaren Karadeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor. Yarın, bölge genelinde sağanak şeklinde yağışlar beklenirken, 15 Ekim Pazar günü de havanın parçalı ve az bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Hava sıcaklıkları yarın yağışlı sistemle birlikte 2-5 derece azalarak mevsim normalleri altında seyredecek. Pazartesi gününden itibaren artması beklenen sıcaklıklar sonraki günlerde mevsim normalleri civarında olacak.İlgili Konular İstanbul meteoroloji
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş