4. Uluslararası İyilik Ödülleri bugün sahiplerini buluyor | Güncel | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


05:30, 23 Haziran 2018 Cumartesi
10:53, 13 Mart 2018 Salı

  • Paylaş
4. Uluslararası İyilik Ödülleri bugün sahiplerini buluyor
4. Uluslararası İyilik Ödülleri bugün sahiplerini buluyor

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı bünyesinde düzenlen 4. Uluslararası İyilik Ödülleri’nin sahiplerini açıklandı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türkiye Diyanet Vakfı’nın bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Uluslararası İyilik Ödülleri’nin bu yılki sahipleri yukarıda saydığım isimler. Bize sorumluluğumuzu hatırlatan iyilik gönüllüsü bu sekiz insanın yardımseverliği aşılayan, gıpta edilesi hayatı hepimize iyi gelecek cinsten.

Diyanet Vakfı’nın Türkiye’deki 1000 şubesi ve hizmet götürdüğü 140 ülkedeki paydaşlarıyla birlikte yapmış olduğu ortak çalışma sonucu bin 500 iyilik hikâyesi arasından seçilerek belirlenen sekiz iyilik gönüllüsü, bugün yapılacak törenle ödüllerine kavuşacak. Dünyada iyiliği yaymak ve farkındalığı artırmak için yaşanmış iyilik hikâyelerini ve iyilik öncülerini ödüllendiren Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nı bu çalışmasından ötürü tebrik ederiz. İyilik hikâyelerini ayrıntılı okumak isteyenler için not düşmüş olalım, TDV Yayınları bu hikâyeleri “Dünyayı Değiştiren İyilik Hikayeleri” adıyla kitaplaştırıyor.

 İlgili Konular Diyanet Vakfı
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş