Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


12:05, 23 Nisan 2018 Pazartesi
15:29, 17 Ekim 2017 Salı

  • Paylaş
"Tapulu arazim" diyen Erzurumlu yolu kapattı

Erzurum'un Yakutiye ilçesindeki bir yola, tapulu arazi olduğu gerekçesiyle duvar örüldü

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Erzurum'un Yakutiye ilçesindeki bir yol, yolun geçtiği arazinin tapusunun kendisine ait olduğunu ileri süren kişinin isteğiyle duvar örülerek kapatıldı.

Yakutiye ilçesi Aşağı Sanayi Mahallesi'ndeki Kasımpaşa Sokak isimli yola, bu alanın bir kısmının tapulu arazisi olduğunu öne sürdüğü belirtilen Salih Ümit'in isteğiyle duvar örüldü.

Ümit'in aynı sokaktaki evinin arkasından geçen yolun giriş ve çıkışına örülen iki ayrı duvar sebebiyle yol ulaşıma kapandı.

Mehmet Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yolun bir kısmının kardeşi Yunus Polat'ın, diğer bölümünün de Salih Ümit'in tapulu arsası olduğunu söyledi.

İzmir'de yaşayan Ümit'in isteğiyle, bu kişinin yakınlarınca yolun duvar örülerek kapatıldığını anlatan Mehmet Polat, "Yol, sürekli araçlar geçtiği ve tapulu arazi olmasına rağmen belediye görevlilerince asfaltlanması sebebiyle duvar örülerek kapatıldı." dedi.İlgili Konular Erzurum
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş