Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


19:46, 22 Haziran 2018 Cuma
20:24, 14 Haziran 2018 Perşembe

  • Paylaş
Sanatçı tayfası yine algı peşinde mi!
Sanatçı tayfası yine algı peşinde mi!

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Danış gibi isimlerin olduğu bazı sanatçılar, seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

6 yılda 12 seçim kaybeden CHP'nin yenilgi için hep bir bahaneye ihtiyacı var.

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Danış gibi isimlerin olduğu bazı sanatçılar, "Gündüz sandık başına, akşam sandık peşine" sloganıyla, seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı.

SANDIK GÜVENLİĞİNDE SIKINTI YOK

Onlar algı yaptıkça biz tekrar tekrar gerçeği yazalım. Her sandıkta her parti en az 3 gözlemci bulundurabiliyor. Oy verme işleminden oy sayımına kadar her adım şeffaf bir şekilde parti gözlemcilerinin huzurunda gerçekleşiyor.

Her sandığa gözlemci koyup, günümüzün internet olanaklarıyla sandıklardan gelen sonuçları bir merkezde toplayıp seçim sonucunu doğrulamak mümkünken, 16 yılda 12 seçim kaybeden CHP'nin yenilgi için hep bir bahaneye ihtiyacı var.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş