Pazarlama yönetimi programı | Makale-Yorum | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


09:37, 23 Haziran 2018 Cumartesi
Güncelleme: 20:33, 15 Eylül 2010 Çarşamba

  • Paylaş
Pazarlama yönetimi programı
Pazarlama yönetimi programı

İleri düzey pazarlama ve ürün ve marka yönetimi sertifika programı 25 Eylül'de başlıyor.


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün düzenlediği ileri düzey pazarlama ve ürün ve marka yönetimi sertifika programı “Being Marketing Genius”, 25. dönemine 25 Eylül cumartesi günü başlıyor.

Ulusal ve uluslararası firmalardan pazarlama profesyonellerinin konuşmacı olarak katıldığı program; katılımcılara en son pazarlama trendlerini ve markalarının bunları nasıl kullandığını keşfederek, gerçek vakaları tecrübe etme şansını sunuyor.

Being Marketing Genius Programının konuşmacısı Ahmet Hazim Topçuoğlu programlarla ilgili görüşlerini paylaştı: “Öncelikle bu programın içinde yeralmaktan mutluluk duyduğumu ve her seminerde keyif aldığımı belirtmek isterim.

Pazarlama vizyonunun, her sektörde, her departmanda ve de her yönetim kademesinde edinilmesinin faydasına inanıyorum. Bunu deneyim sahibi ve aktif pazarlama çalışanlarından dinlemek ve öğrenmek hem daha hızlı hem de daha etkin bir yöntem.

Buna ek olarak, katılımcıların, eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanabilme fırsatları sadece seminerlerle sınırlı kalmıyor, ve de kurdukları ilişkiler doğrultusunda programdan sonra da devam ediyor diye düşünüyorum.”

Değişen dünya ve tüketici davranışları, ürünü farklılaştırma taktikleri ve yeni trendler üzerine pazarlama dahilerinin fikir üretmesine katkıda bulunan ve cumartesi günleri devam eden programlar; ürünlerini pazarda lider konuma getirmek isteyenler için farklı deneyim olma özelliğini sürdürüyor.
İletişim:
0212 236 1900

 Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş