Dünya Bülteni ailesi iftarda buluştu | Genel | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


07:24, 19 Haziran 2018 Salı
21:41, 12 Temmuz 2015 Pazar

  • Paylaş
Dünya Bülteni ailesi iftarda buluştu
Dünya Bülteni ailesi iftarda buluştu

Dünya Bülteni ve kardeş sitelerinin çalışanları, yazarları, yöneticileri ile aileleri, dün akşam İstanbul'da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Dünya bülteni ile kardeş siteleri son devir, dünya bizim ve püfterem, yazar, çizer ve çalışanları iftarda buluştu. Eminönü'ndeki bizim mutfak'ta verilen iftara, Küresel İletişim Merkezi Medya yayıncılık imtiyaz sahibi Erhan Erken, Dünya Bülteni Genel Yayın Yönetmeni Akif Emre, Son Devir Genel Yayın Danışmanı Yaşar Süngü, Püfterem Yazı İşleri Müdürü Yunus Emre Tolan ve Dünya Bizim Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Erken ve Küresel AŞ koodinatörü Erdal Cesar ev sahipliği yaptı. Sitelerin editörleri ve teknik çalışanlarının da katıldığı iftar yemeğinin ardından misafirlere "Hoş geldiniz" konuşması yapan Erhan Erken, katılımcılara teşekkür etti. Yapılan yayıncılık faaliyetleri ve hedefler hakkında açıklamalarda bulundu. 

İftara basın, yayın ve kültür dünyasından, sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı.

Kuresel İletişim iftarında sitelerimizle ilgili afişlerimiz misafirleri kapıda karşıladı

Gömülü resim için kalıcı bağlantı
 
 
 
 


İlgili Konular dünya bülteni iftarı
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş