Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


06:25, 21 Mayıs 2018 Pazartesi
13:29, 02 Şubat 2016 Salı

  • Paylaş
Köşe yazarlarının gözünden: Mustafa Koç | DOSYA
Köşe yazarlarının gözünden: Mustafa Koç | DOSYA

Farklı fikirlerdeki yazarların Mustafa Koç ve ailesi ile ilgili kaleme aldıkları yazıların bazılarını DÜBAM olarak bir dosyada birleştirdik

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Mustafa Koç hakkında farklı siyasi cephede hatta zıt dünya görüşlerine sahip kalemler yazılar yazdı. Bunların önemli kısmının ortak noktası da genel bir övgü niteliğinde olmasıydı. Koç ve ailesinin temsil ettiği sermaye ve bunun kültürel siyasal etkisi ele alınmadan, sistem eleştirisine tabi tutmadan anlaşılması imkansız olduğu halde, olay tümüyle kişsellleştirildiği gözemlendi.

Türkiye’nin en zengin ailesinin başında bulunan bir zatın ölümü elbette önemliydi. Ancak onu önemli kılan sistemik ilişkilere değinmeden değerlendirme yapmak da anlamsız ve hatta imkansızdı.

Farklı fikirlerdeki yazarların Mustafa Koç ve ailesi ile ilgili kaleme aldıkları yazıların bazılarını DÜBAM olarak bir dosyada birleştirdik.

Türkiye’nin yakın dönem tarihi üzerinde kafa yoranlara da faydalı olmasını temenni ediyoruz.

DOSYA İÇİN TIKLAYINIZ..Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş