Paris'te okula terör saldırısı 'deli işi' çıktı | Avrupa | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


06:15, 19 Haziran 2018 Salı
11:51, 11 Mart 2016 Cuma

  • Paylaş
Paris'te okula terör saldırısı 'deli işi' çıktı
Paris'te okula terör saldırısı 'deli işi' çıktı

Paris'te bir okula intihar saldırısı yapıldığı ihbarı üzerine polis bölgeye doğru yola çıktı. İhbarı daha önce de aynı tip ihbarlarda bulunan akli dengesi bozuk birinin yaptığıo anlaşıldı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Fransa'nın başkenti Paris'te Enghien-les-Bains kuzey banliyösünde bulunan bir okulda intihar saldırısı yapılacağı ihbarı yapıldı. İhbarda, saldırganın elinde rehineler olduğu da iddia edildi.

İhbar sonrası, Fransız polisinin terörle mücadele birimi olay yerine intikal etti. Ama iddia boş çıktı. Haber ise sadece Russia TV'de ve eski bir fotoğraf eşliğinde gerçekmiş gibi yer aldı. Bu da sosyal medyada tepkiye yol açtı.

Olayla ilgili yerel basın iddiaları yalanladı. İhbarın daha önce de bu tür ihbarlarda bulunan bir deli tarafından yapıldığı yapılan polis kontrolü snrası şahsın elinde bulunan tabancayı polise gösterdiği belirtildi.

 İlgili Konular Fransa terör operasyonu
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş