Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


21:17, 22 Nisan 2018 Pazar
12:24, 12 Mayıs 2017 Cuma

  • Paylaş
Başbakan Yardımcısı Kaynak Bosna Hersek'te
Başbakan Yardımcısı Kaynak Bosna Hersek'te

Kaynak, TİKA'nın Saraybosna'daki yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) Saraybosna'daki yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak, resmi ziyaret için özel uçakla geldiği Saraybosna'da ilk olarak hükümet binasına geçti. Burada Bosna Hersek Bakanlar Konseyi Başkanı Denis Zvizdic ile görüştü.

Daha sonra TİKA'nın yeni hizmet binasının açılışını yapan Kaynak, hizmet binasını gezdi ve TİKA Saraybosna Koordinatörü Ömer Faruk Alımcı'dan Bosna Hersek'te yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Açılışa TİKA Başkan Yardımcısı Birol Çetin, TİKA Balkanlar ve Doğu Avrupa Daire Başkanı Mahmut Çevik, Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Haldun Koç, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve Saraybosna Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Skaka ve diğer davetliler katıldı.İlgili Konular Veysi Kaynak TİKA Saraybosna
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş