Duşanbe'de BDT İçişleri Bakanları toplandı | Orta Asya | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


21:36, 24 Haziran 2018 Pazar
11:00, 28 Haziran 2017 Çarşamba

  • Paylaş
Duşanbe'de BDT İçişleri Bakanları toplandı
Duşanbe'de BDT İçişleri Bakanları toplandı
Foto: Arşiv

Duşanbe’de, Bağımsız Devletler Topluluğu İçişleri Bakanları Kurulunun toplantısı yapılıyor

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Tacikistan'ın başkenti Duşanbe’de, Bağımsız Devletler Topluluğu İçişleri Bakanları Kurulunun toplantısının yapıldığı bildirildi.

Tacikistan İçişleri bakanlığı basın servisinin bildirdiğine göre, Duşanbe’de Bağımsız Devletler Topluluğu İçişleri Bakanları Kurulunun toplantısı yapılıyor.

Toplantıya Azeri bakan Ramil Usubov, Beyaz Rusya’dan Igor Shunevich, Kazakistan’dan Kalmukhanbet Kasymov, Kırgızistan’dan Ulan İsrailov, Rusya’dan Vladimir Kolokoltsev ve Özbekistan’dan Abdusalom Azizov katılıyor.

Katılımcılar, toplantıda BDT ülkelerinde suçla mücadele ve operasyonel etkinliklerde, işbirliği konularını ele alacaklar. Toplantıda, BDT İçişleri Bakanları Kurulunun önceki toplantısında uluslararası terörizm ve aşırıcılık, uyuşturucu kaçakçılığı gibi konularda alınan kararların uygulanması da gözden geçirilecek.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş