ÖYP lisansüstü tercih işlemleri sonuçlandı | Güncel | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


21:00, 23 Haziran 2018 Cumartesi
17:20, 08 Eylül 2017 Cuma

  • Paylaş
ÖYP lisansüstü tercih işlemleri sonuçlandı
ÖYP lisansüstü tercih işlemleri sonuçlandı

YÖK'ten, Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı 2017 güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanları ile öncelikli alan araştırma görevlileri güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanlarına tercih işlemlerinin sonuçlandığı duyuruldu

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Yükseköğretim Kurulunca (YÖK), Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) 2017 güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanları ile öncelikli alan araştırma görevlileri güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanlarına tercih işlemlerinin sonuçlandığı bildirildi.

YÖK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, ÖYP 2017 güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanları ile öncelikli alan araştırma görevlileri güz dönemi lisansüstü eğitim kontenjanları tercih işlemleri sonuçlandı.

Yerleştirilmesi uygun bulunan araştırma görevlilerinin, gerekli belgelerle birlikte en geç 22 Eylül mesai bitimine kadar lisansüstü eğitim yapmak için yerleştirildikleri üniversitelerin ilgili enstitülerine başvurmaları gerekiyor.İlgili Konular YÖK ÖYP
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş