Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


15:55, 21 Mayıs 2018 Pazartesi
21:18, 11 Nisan 2018 Çarşamba

  • Paylaş
Türkiye'den Cezayir'e başsağlığı
Türkiye'den Cezayir'e başsağlığı

Türkiye, Cezayir'in Blida vilayetinde meydana gelen ve 257 kişinin ölümüyle sonuçlanan askeri nakliye uçağı kazasına ilişkin taziye mesajı yayımladı.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türkiye, Cezayir'in Blida vilayetinde meydana gelen ve 257 kişinin ölümüyle sonuçlanan askeri nakliye uçağı kazasına ilişkin taziye mesajı yayımladı.

Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Cezayir'in Blida vilayetinde bugün (11 Nisan) bir askeri nakliye uçağının düşmesi sonucunda 250’den fazla kişinin hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumlara Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyor, dost Cezayir Hükümeti ve kardeş Cezayir halkının kederini paylaşıyoruz." ifadesi yer aldı.

Cezayir devlet televizyonu, ülkenin kuzeyindeki Blida vilayetinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu 257 kişinin hayatını kaybettiğini duyurmuştu.İlgili Konular blida Cezayir
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş