Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


00:19, 25 Mayıs 2018 Cuma
15:24, 17 Mayıs 2018 Perşembe

  • Paylaş
Bahçeli Yenikapı'daki Kudüs'e destek mitingine katılacak
Bahçeli Yenikapı'daki Kudüs'e destek mitingine katılacak

MHP Genel Başkanı Bahçeli, yarın İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek ''Zulme Lanet, Kudüs'e Destek'' mitingine katılacağını duyurdu.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek ''Zulme Lanet, Kudüs'e Destek'' mitingi ile ilgili açıklama yaptı.

Twitter'dan açıklama yapan Bahçeli, ''Tarafımız elbette bellidir, o da Hakk’ın ve haklının yanıdır. Bunu tüm dünyaya tekraren göstermek için yarın saat 16.00’da İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek 'Zulme Lanet, Kudüs’e Destek' mitinginde aziz milletimizle bir ve beraber olacağız, ilk kıblemizin onurunu savunacağız.

18 Mayıs 2018 Cuma günü, İslam’ın vicdanı, Türklüğün kati ve keskin şuuru Yenikapı’da bir kez daha destan yazacak, dosta güven, düşmana korku salarak zulme ve zalimlere açık, ikaz dolu bir mesaj verecektir. Yenikapı’da buluşmak dileğiyle…''  ifadelerini kullandı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş