Marmara'ya şiddetli yağış geliyor | Hava Durumu | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


03:27, 19 Haziran 2018 Salı
Güncelleme: 13:59, 24 Mayıs 2018 Perşembe

  • Paylaş
Marmara'ya şiddetli yağış geliyor
Marmara'ya şiddetli yağış geliyor

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, Marmara Bölgesi'nde yarın, cumartesi ve pazar, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış tahmininde bulunurken, ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar yaşanabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Marmara Bölgesi, yarından itibaren batıdan başlayarak yeni yağışlı sistemin etkisine girecek.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarından itibaren batı bölgelerinde konuşlanacak alçak merkez ve atmosferin üst seviyelerindeki soğuk hava nedeniyle hafta başına kadar Marmara Bölgesi genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

ANİ SEL, SU BASKINI, YILDIRIM UYARISI

Marmara Bölgesi'nde, yarın, cumartesi ve pazar, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklenirken, hava sıcaklıklarında etkili olacak yağışlı sisteme rağmen önemli bir değişiklik olmayarak mevsim normalleri civarında seyredecek.

Meteoroloji, ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar yaşanabileceği konusunda uyardı.İlgili Konular meteoroloji Marmara Bölgesi
Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş