Medya yöneticileri 'Dış Paydaşlar Çalıştayı'nda buluştu | Medya | | Dünya Bülteni Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


16:27, 25 Haziran 2018 Pazartesi
Güncelleme: 20:38, 21 Şubat 2018 Çarşamba

  • Paylaş
Medya yöneticileri 'Dış Paydaşlar Çalıştayı'nda buluştu
Medya yöneticileri 'Dış Paydaşlar Çalıştayı'nda buluştu

Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından, iletişim eğitiminde akademi- sektör iş birliği konusunun da ele alındığı "Dış Paydaşlar Çalıştayı" düzenlendi.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından organize edilen, medya yöneticileri ve akademisyenleri bir araya getiren "Dış Paydaşlar Çalıştayı"nın oturum başkanlığını, İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Büyükaslan üstlendi. 

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Medya Derneği Genel Başkanı Ekrem Kızıltaş, BYEGM İstanbul İl Müdürü Necmettin Altuntaş, TRT Haber Müdürü Emin Gökçegözoğlu, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan, RTÜK Üst Kurul Uzmanı Dr. Muhittin Bilge, Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Goncafem Başçelik ve MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay'ın da katıldığı çalıştayda, medya alanından çok sayıda yönetici yer aldı.

Çalıştayda iletişim fakültelerinin mevcut durumu, mezunların mesleki yeterliliği ve iletişim eğitiminde akademi-sektör iş birliği konuları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş