Dünya Bülteni Haber Portalı

Dünya Bülteni Haber Portalı Dünya Bülteni Haber Portalı


21:45, 25 Mayıs 2018 Cuma
11:26, 17 Mayıs 2018 Perşembe

  • Paylaş
İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan için tepki çeken benzetme
İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan için tepki çeken benzetme

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin, canlı yayında 'Demirel ve Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözü tepkilere neden oldu.

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

FOX TV’de Fatih Portakal’ın sunduğu ‘Liderler’ programına katılan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, gazetecilerin sorularını cevapladı, seçim vaatlerini anlattı.

Muharrem İnce’nin bazı sorulara verdiği cevaplar tepki çekti.

“ÖZAL NASIL GİTTİYSE, ERDOĞAN DA ÖYLE GİDECEK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaybederse gidip gitmeyeceği sorusuna, “Kaybederse nasıl gitmez, Süleyman Demirel 6 kere nasıl gittiyse öyle gidecek” dedikten sonra, Eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın şüpheli bir şekilde ölümünü ‘unutarak’ “Turgut Özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek” sözlerini sarf etmesi, hemen ardından FOX TV’nin de bu sözlere ekranda yazılı olarak yer vermesi, sosyal medyada tepki aldı.

Gelen tepkilerin yoğunlaşması üzerine FOX TV Youtube'daki canlı yayın linkini bir süreliğine askıya aldı. Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları Dünya Bülteni'ne aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  • Paylaş