banner39

Fransız askerini girdiği Afgan evinde Türk bayrağı karşıladı

Fransız Özel Kuvvetleri, Afganistan'da bir köye gitti. Gittikleri köyde köylüler tarafından eve davet edilen askerler evde Türk bayrağı ile karşılaştı

Afganistan 25.02.2020, 12:40 25.02.2020, 12:50

Afganistan'da görev yapan Fransız Özel Kuvvetleri, köylüler tarafından bir eve davet edildi. Fransa'da ulusal kanallarda yayınlanan görüntülerde askerler evde bağdaş kurup yörenin ileri gelenleri ile sohbet etti. O anlarda kameralara duvarda asılı Türk bayrağı takıldı.
 
Fransız Özel Kuvvetleri, Afganistan'da bir köye gitti. Gittikleri köyde köylüler tarafından eve davet edilen askerler için bir sürpriz vardı.

İçeriye giren askerler duvardaki Türk bayrağı ile karşılaştı.

Fransız televizyonlarında yer verilen bu görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

 "Türkiye, Türkiye’den çok daha fazlasıdır" notuyla paylaşılan görüntüye çok sayıda beğeni ve yorum yapıldı.

Kaynak: Süper Haber

Yorumlar (3)
Süleyman Şah 2 yıl önce
evet,türkiye türkiye'den fazladır...dışarda en az iki türkiye kadar türkiye'yi kardeş gören nüfus ve toprak vardır,ama çoğumuz bilmeyiz...
dede 2 yıl önce
içimizdeki bu chp yi esir alan kemal ve hırsız tayfasından kurtulmadığımız müddetçe ileri giedemeyiz. doğru dürüst muhalefet olmayınca iyi iktidarda olmuyor. al seçildiler geldiler belediyelere heryerlerinden yolsuzluk akıyor hain pkklı teröristleri yönetime getiriyorlar. başkan olduklarında pervin buldan içişleri bakanı olursa ne olacak bu memlkete kan gövdeyi götürür hiç mi bunları düşünmüyorlar.
Eko 2 yıl önce
Mavi boncuk takisina ölürum turkiyem
30
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?