banner39

Amerika cinnet geçiriyor: 5 ölü

Pensilvanya'da yeni bir cinnet olayı daha yaşandı. cinnet geçiren bir şüpheli bugün üç ayrı noktada silahlı saldırı gerçekleştirdi. Saldırılarda şu ana kadar 5 kişi öldü. Saldırgan ise kendisini bir eve kapattı

Amerika 15.12.2014, 16:45 15.12.2014, 17:40
Amerika cinnet geçiriyor: 5 ölü

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde silahlı saldırılar gerçekleşti. Silahlı bir şüpheli tarafından gerçekleştirildiği belirtilen saldırılarda beş kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Pensilvanya'nın Montgomery ilçesinde bugün meydana gelen silahlı saldırılarda en az beş kişinin öldürüldüğü bildirildi. Tek kişi olduğu bildirilen şüphelinin aynı ilçedeki üç farklı noktada silahlı saldırılar gerçekleştirdiği kaydedildi. 

Saldırıların şüphelisi olan kişinin daha sonra Souderton ilçesindeki bir eve kendisini kapattığı bildirildi. Bulunduğu eve barikatlar kurduğu belirtilen şüphelinin henüz yakalanamadığı belirtildi. Saldırıların ilkinin bu sabah saat 03:55 sularında gerçekleştiği ve şüphelinin bir kadını ateş ederek öldürdüğü bildirildi.

Olaydan yarım saat sonra saat 04:25 sularında, ilk cinayetin işlendiği yere yakın bir bölgede silah seslerinin duyulduğu kaydedildi. Polislerin bu bölgeye gidince iki kişinin cesediyle daha karşılaştığı belirtildi. 

Daha sonra Souderton bölgesinde iki cesedin daha bulunduğu kaydedildi. Şu ana kadar bulunan ceset sayısının beş olduğu bildirilirken şüphelinin başka kişileri öldürüp öldürmediği henüz bilinmiyor. 

banner53
Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?