banner15

Pensilvanya'da 6 kişinin katili ölü ele geçirildi

Pensilvanya'da geçtiğimiz gün altı kişiyi öldüren, ABD'nin Irak işgaline katılmış eski askerinin ölü olarak ele geçirildiği bildirildi

Pensilvanya'da 6 kişinin katili ölü ele geçirildi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde dün altı kişiyi farklı bölgelerde silahla vurarak öldüren kişinin bugün ölü olarak ele geçirildiği bildirildi. Pensilvanya savcılığı, altı kişinin katilinin ABD'nin Irak işgalinde görev almış bir eski asker olduğunu bildirdi.

Pensilvanya'nın Montgomery ilçesinde dün meydana gelen silahlı saldırılarda altı kişinin öldürüldüğü bildirilmişti. Tek kişi olduğu bildirilen şüphelinin aynı ilçedeki üç farklı noktada silahlı saldırılar gerçekleştirdiği kaydedildi. 

Saldırıların şüphelisi olan kişinin daha sonra Souderton ilçesindeki bir eve kendisini kapattığı bildirilmişti. Bulunduğu eve barikatlar kurduğu belirtilen şüphelinin bugüne kadar yakalanamadığı bildiriliyordu. Saldırıların ilkinin dün sabah saat 03:55 sularında gerçekleştiği ve şüphelinin bir kadını ateş ederek öldürdüğü bildirildi.

Olaydan yarım saat sonra saat 04:25 sularında, ilk cinayetin işlendiği yere yakın bir bölgede silah seslerinin duyulduğu kaydedildi. Polislerin bu bölgeye gidince iki kişinin cesediyle daha karşılaştığı belirtildi. 

Daha sonra Souderton bölgesinde iki cesedin daha bulunduğu kaydedildi. Pensilvanya polisi daha sonra bir kişinin daha cesedine ulaştı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 22:16
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35