Rehine operasyonu kanlı bitti-VİDEO

New Jersey'de polis, bir eve baskın yaparak üç çocuğu rehin alan silahlı kişiyi öldürdü. Üç çocuğun kurtarıldığı evde, yaklaşık iki hafta önce öldürüldüğü belirlenen anne ve dördüncü çocuğun cesedi bulundu

Rehine operasyonu kanlı bitti-VİDEO

ABD'nin New Jersey eyaletinde polis, üç çocuğun 36 saat rehin tutulduğu eve baskın yaparak zanlıyı öldürüp üç çocuğu kurtardı. Evde, yaklaşık iki hafta önce öldürüldüğü belirlenen annenin ve dördüncü çocuğun cesedi bulundu.

Edinilen bilgiye göre, New Jersey'in Trenton bölgesinde, Carmelita Stevens (44) adlı kadından uzun süredir haber alamayan yakınları polise başvurdu.

Kadının evine kapıyı kırarak giren polis ekiplerinin, içeride üç çocuğun silahlı bir kişi tarafından rehin alındığını belirlemesi üzerine, evin çevresi güvenlik amacıyla boşaltıldı.

Zanlıyı 36 saat boyunca ikna etmeye çalışan ekipler, cevap alamayınca eve baskın yaparak saldırganı öldürüp 4,16 ve 18 yaşındaki üç çocuğu kurtardı.

Evde yapılan incelemede ise Carmelita Stevens ve 13 yaşındaki oğlunun ayrı odalarda cesetleri bulundu. Anne ve çocuğunun iki hafta önce öldürüldükleri tahmin ediliyor.

Polis, Gerald Murphy (38) adlı zanlının daha önce de birçok suçtan sabıkası olduğunu açıkladı.

Yetkililer, Murphy'nin, bir süredir çocukların annesiyle ilişki yaşadığını bildirdi.

Anne ve çocuğun nasıl öldürüldüğüne ve olayın nedenine ilişkin henüz bilgi verilmedi. 

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 09:17
banner53
YORUM EKLE

banner39