banner15

Trump'tan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Cumhuriyetçi Parti’den aday olan Trump, tartışılan ve merak edilen sağlık kontrollerinin sonuçlarını, ABD’de yaşayan ünlü Türk asıllı doktor Mehmet Öz’ün programında açıkladı

Trump'tan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

ABD’de seçim öncesi liderlerin sağlık durumu tartışma konusu oldu. Cumhuriyetçi Parti’den aday olan Donald Trump ise tartışılan ve merak edilen sağlık kontrollerinin sonuçlarını, ABD’de yaşayan ünlü Türk asıllı doktor Mehmet Öz’ün programında açıkladı.

Programdan kısa bir tanıtım bölümünün yayınlandı, programın tamamı ise Amerikan Fox kanalının gündüz kuşağında yayınlanacak.

Başkan adayı Hillary Clinton’a zatürre teşhisinin konmasının ardından Clintonun doktorundan da, “başkanlık görevini yerine getirmesine mani olacak bir sağlık sorununun olmadığı” açıklaması geldi.

Donald Trump ise ülkede bir çok izleyiciye sahip Ünlü “Dr. Oz Show’a katılarak bir hafta öncesinde yaptırdığı test sonuçlarını gösterdi. Dr. Mehmet Öz’ün “70 yaşındasınız, kendinizi başkanlık için dayanaklı hissediyor musunuz?” sorusuna Reagan’dan örnek vererek cevap verdi. Trump, “Ronald Reagan ile tam da aynı yaşlardayım ve Hillary benden bir yaş daha genç. Yaşam biçimime bakarak ifade ediyorum ki şu an kendimi, 30 yaşımdaki kadar iyi hissediyorum”

Trump programın ilerleyen saatlerde yayınlanacak bölümünde ise ayrıntılı sağlık raporlarını açıklayacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2016, 16:37
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35