banner15

ABD'li Haham İsrail'i suçladı

Tahran’da düzenlenen Holoucast konferansın da, Amerikalı Haham Cohen: "Ortadoğu’da dökülen bütün kanların ve cinayetlerin sorumlusu İsrail'dir"

ABD'li Haham İsrail'i suçladı

Tahran’da düzenlenen uluslar arası Holoucast konferansına katılan Cohen burada yaptığı açıklamasında, Holoucast’ın Siyonist İsrail cinayetleri için bahane olamayacağını belirtti.

Holoucast ve Siyonist kelimesinin yan yana anılmasını doğru bulmayan Haham Cohen, Siyonistlerin Holoucast’ı kullanarak meşru olmayan felsefeleriyle hedeflerine ulaşmaya çalıştıklarını vurguladı.

Cohen Yahudilerin yüksek ahlaka sahip olduklarını ama yaptıkları hataların sonucu sürgün hayatı yaşadıklarını hatırlatarak, Siyonistlerin Filistin halkının varoluş haklarını hiçe sayarak burada bir devlet kurmaya çalıştıklarını ve hayattan mahrum bıraktıklarını vurguladı.

Siyonistlerin felsefesinin doğru olmadığına değinen Haham Cohen, Holoucast’ın yaşanmadığını kimsenin söyleyemeyeceğini ama Siyonistlerin kendi isteklerini Filistin halkına zorla kabul ettirmeye çalıştıklarını ve ırk esasında bir devlet kurmaya çalıştıklarını belirtti.

Faurisson: Holoucast efsanesi sona ermek üzeredir

Dünya Panoramasında Holoucast adlı konferansa katılan Faurisson, Hitlerin gaz odalarında Yahudileri öldürmesinin bir yalan olduğunu ve bundan sadece Siyonistlerin çıkar sağladığını belirtti.

Bu yalan efsanelerin gerçek mağdurlarının Filistin halkı olduğuna dikkat çeken Faurisson, bu olayla ilgili belge varsa ortaya koyulmasını varsa kendisinin Nazi gaz odalarına götürmelerini isteyerek, insanların yakıldığı kürelerin yalan ve konuyla ilgili bütün belgelerin sahte olduğunu vurguladı.

Cinayet ve şiddeti kınayan Faurisson, önemli suçlamalara maruz kalan birine mutlaka belgelerini vermek gerektiğini ama kendisinin Hloucast olayında sadece sahte belgelerden başka bir şey görmediğini belirtti.

İrip

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48