banner39

ABD'yi şoke eden küfür / VİDEO

Sağlık reformunun kabulü sonrasında, Joe Biden'ın küfürlü sevinci herkesi şok etti.

Arşiv 24.03.2010, 11:20 24.03.2010, 12:25
ABD'yi şoke eden küfür / VİDEO

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi 

ABD'de sağlık reformu için düzenlenen muhteşem törende Obama'nın kulağına fısıldanan küfür herkesi şoke etti! 

ABD Başkanı Barack Obama, son sekiz aydır ABD iç politikasının bir numaralı gündem maddesi olan sağlık reformunu Beyaz Saray'da düzenlenen görkemli bir törenle imzaladı. İmza töreninde edilen küfür Amerika'da günün konusu oldu.

Obama, tören dolayısıyla yaptığı konuşmasında, "Bugün burada olmamız tahminlerin ötesinde bir durum. Tüm lobi şirketleri ile eyalet muktedirlerinin Washington yöneticileri üzerinde oynadıkları oyuna rağmen geçmiş olması (paket için), yapabileceklerimizi kuşkuyla görenlere İnsanın her şeye rağmen neleri başarabileceğine bugün bir kanıttır." dedi.

 BİDEN'IN KÜFÜRLÜ SEVİNCİ


Yasallaşarak yürürlüğe giren Sağlık Reformu paketinin imza töreninde Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın küfürlü sevinci herkesi şok etti. Televizyonlarda canlı yayınlanan imza töreninde Başkan Obama'yı takdim ettikten sonra Başkan'ın kulağına "İşte bu büyük… olay" dedi. Biden'ın "f" harfi ile başlayan ve "k" ile biten küfürlü kelimeyi kullanması tarihi imza törenine gölge düşürdü.

Sokakta dahi insanların bu küfrü ettiğinde hoş karşılanmadığı halde Başkan yardımcısının milyonların gözü önünde hem de Başkan'ın kulağına fısıldaması hemen her kesimde şaşkınlığa neden oldu.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?