Açık kalan mikrofondan Kılıçdaroğlu yorumu

Kurultay'ı canlı yayınlarkmen zor anlar yaşayan NTV ekibi ilginç bir olaya imza attı.

Açık kalan mikrofondan Kılıçdaroğlu yorumu

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP'nin Ankara'daki kurultayını izleyen NTV ekibi ilginç bir olaya imza atarak, Kılıçdaroğlu hakkında "memleketi nasıl idare edecek" yorumu yaptı.

CHP'nin bugün Ankara'da yapılan 33'üncü Olağan Kongresinde ilginç anlar yaşanıyor. Önce büyük bir düzensizliğin yaşandığı kurultay salonunda karmaşalar yaşandı. Kemal Kılıçdaroğlu bile ezilme tehlikesi yaşadı. Salon çok küçük olduğu için içeriye sığmayan partililer dışarıda bekledi. İçeri girenler ise birbirleriyle itiş kakış yaşadılar. Salon içindek basın mensupları da bu kargaşadan nasibini aldılar. Kurultay'ı izelemeye gelen bazı gazetecilerin cüzdanları çalındı. En ilginç olay ise NTV ekibinin başına geldi. Kurultay salonunda bulunan NTV ekibi mikrofonun azizliğine uğradı. Mikrofonun açık olduğunu unutan bir kişi "Kurultay'daki düzeni sağlayamayan biri memleketi nasıl idare edecek" şeklinde bir itirafta bulundu. Daha sonra bu kişinin NTV'nin deneyimleri haber sunucusu Oğuz Haksever olduğu iddia edildi ancak bunun ne kadar doğru olduğu bilinmiyor. 

NTV, CNNTÜRK ve Habertürk bugün sabah saatlerinden itibaren CHP kurultayını kesintisiz olarak canlı yayından verdiler. Her üç kanal da birden fazla noktadan canlı yayın yaptılar. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2010, 14:59
banner53
YORUM EKLE

banner39