banner15

Ankara'da bir dairede 2 ceset bulundu

Ankara'da gelen kokular üzerine bir eve giren polis, bir kadın ile ile erkek cesedi buldu.

Ankara'da bir dairede 2 ceset bulundu


Ankara'da bir daireden gelen kokular üzerine polis ekiplerinin çilingir yardımıyla girdikleri evde başından vurulmuş bir kadın ile kalbinden vurulmuş bir erkek cesedi bulundu. Başından vurulan kadının 1 hafta önce evinden ayrıldığı ve haber alınamadığı öğrenildi. Polis, ölen erkek şahsın önce kadını silahla vurulduğu, sonra da silahı kalbine dayayarak intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.

Ankara'nın Balgat semti Huzur Mahallesi Cevizlidere Caddesi 1134 sokaktaki 25 numaralı apartmanın üçüncü katından gelen kokular üzerine polise yapılan ihbar sonucu silahla vurulmuş iki kişinin cesedine ulaşıldı.

İhbar üzerine olay yerine giden polis, kapının açılmaması üzerine çilingir çağırarak kapıyı açtırdı. İçeriye giren polis ekipleri yerde ölmüş ve cesetleri çürümüş haldeki 2 kişiyi buldu.

Cesetlerden birinin yaklaşık 1 hafta önce evinden ayrılan ve daha sonra geri dönmeyen 2 çocuk annesi Sevda Bal'a ait olduğu belirlendi. Olay yerindeki erkek cesedinin ise Savaş Demircioğlu adlı kişiye ait olduğu tespit edildi.

Şahısların uzun süre önce ölmüş olduğu, çürüdüğü ve kurtlandığı öğrenildi.

Olay yerinde yapılan ilk incelemeye göre, Demircioğlu'nun Bal'ı başından vurduğu ve daha sonra silahı kalbine dayayarak intihar ettiği tahmin ediliyor.

Kaynak: CİHAN


Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2009, 02:30
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35