banner39

Anne katili, nasıl öldüreyim diye anket yapmış

'Annemi nasıl öldüreyim' diye internette anket yaptı, seçtiği yöntemle öldürdü.

Arşiv 28.05.2008, 11:05 28.05.2008, 11:05
Anne katili, nasıl öldüreyim diye anket yapmışBursa'da, 17 yaşında bir genç, sürekli tartıştığı annesini bıçaklayıp öldürdükten sonra 6 parçaya ayırarak poşetlere doldurdu. Gencin annesini nasıl öldüreceği konusunda 10 gün boyunda internette anket yaptığı iddia edildi.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi Nergiz sokak üzerinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, bir fabrikada işçi olarak çalışan annesi ile birlikte yaşayan 17 yaşındaki M. F. annesiyle fritözde tost yaptığı için tartışmaya başladı. Daha önce de annesiyle sık sık tartıştığı söylenen genç, annesine ağır hakaretlerde bulununca anne Asiye F. (46), durumu ağabeyine anlattı. Bunun üzerine dayısı M. F'yi annesine saygılı olması konusunda uyardı.

Olayın üzerinden bir hafta geçtikten sonra M. F., dün gece geç saatlerde annesiyle yine tartışmaya başladı. Oturma odasında yaşanan tartışma sırasında anne Asiye F., mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile oğlunu tehdit ettiği sırada, annesinin elinden bıçağı alan M. F., annesini karnından bıçakladı. Üst üste bıçak darbeleriyle annesini öldüren, banyoya sürüklediği cesedi, 6 parçaya bölerek boşetlere koydu.

Poşetleri evin inşaat halindeki ikinci katına çıkartan genç, ertesi sabah işe gittiğinde çalışma arkadaşlarına annesini öldürüp parçaladığını anlattı. Poşetlerin taşınması için yardım isteyen genci, arkadaşları polise ihbar etti. Bunun üzerine eve gelen güvenlik güçleri, korkunç cinayetle karşılaştı. M. F., çalıştığı internet cafede gözaltına alınarak çocuk şubesine götürüldü. Cinayetin işlendiği evde ise gözyaşları sel oldu. Öldürülen Asiye F.'nin sinir kriz geçiren kız kardeşi, komşuları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Asiye F.'nin ODTÜ'de İnşaat Mühendisliği ve İktisat bölümlerinde okuyan kızları S. (25) ve N.'nin (20) cinayetten henüz haberdar olmadığı belirtildi. Asiye F.'nin iki yıl önce boşandığı eşi Halil F.'nin ise Belçika'da yaşadığı öğrenildi.

Bu arada, F. ailesinin komşularının, uzun ve ojeli tırnakları olduğunu söylediği M. F.'nin, karmaşık bir ruh ve kişilik yapısına sahip olduğu, satanistler gibi sapık grupların etkisinde kalmış olabileceği dile getirildi.

Bu arada M. F.'nin, yaklaşık 10 gün kendi internet sayfasında "Annemi nasıl öldüreyim" diye anket yaptığı iddia edildi. Öte yandan, M. F'nin, annesi ve ablalarıyla yemek yerken çekildikleri aile fotoğrafında kendi yüzünü, karmaşık şekiller çizerek tanınmaz hale getirdiği görüldü.

Kaynak: Ajanslar

 

banner53
Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?