banner39

Artıran yok mu?

Üç gazeteyi de arka arkaya okuyanlar hangisine inanacaklarını şaşırdılar.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Artıran yok mu?

Dünya Bülteni Haber Merkezi

 

Başbakan Erdoğan'ın dün aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış, makam şoförünün telaşla anahtarı içeride bırakarak araçtan çıkması sonucu zırhlı araç otomatik olarak kapılarını kilitlemiş ve içeride mahsur kalan Erdoğan'ı çıkarmak için aracın camı balyozla kırılmış, bu arada Başbakan bir süre baygın bir halde makam otomobilinde mahsur kalmıştı.

 

Sabahleyin bu haberi değişik gazetelerden okuyanlar, Başbakan'ın zırhlı makam otomobili içinde ne kadar süreyle kilitli kaldığı hakkında farklı bilgiler aldılar. Üç gazeteyi de arka arkaya okuyanlar ise hangisine inanacaklarını şaşırdılar.

 

Milliyet: 5 dakika

 

Milliyet gazetesi, "Rezalet" başlığıyla verdiği haberin spotunda şöyle diyordu: "Korumalar anahtarı içeride unutunca, Başbakan baygın bir halde 5 dakika otomobilde mahsur kaldı. Ön cam balyozla kırılarak çıkartıldı."

 

Sabah: 8 dakika

 

Sabah gazetesi ise, "Başbakan bile Allah'a emanet"  başlığıyla verdiği haberde "Şoför ve koruma araçtan çıkınca otomobilin kapısı kilitlendi ve Başbakan 8 dakika içerde kilitli kaldı" diyerek süreyi 8 dakikaya çıkarıyordu.

 

Hürriyet: 10 dakika

 

Başbakan'ın makam otomobili içinde kilitli kaldığı süreyi tahminde en yüksek rakamı Hürriyet verdi. "Çekiç Güç Kurtardı" başlığıyla verilen haberde, "kan şekeri düşüp fenalaşan Erdoğan'ın, götürüldüğü hastanenin önünde zırhlı Mercedes'te 10 dakika mahsur kaldığı" öne sürüldü.

 

banner53
Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?