banner15

Bahçeli'den hükümete sert eleştiriler

Abdullah Öcalan'ın doğum günün kutlanmasına izin verilmesi MHP liderini kızdırdı.

Bahçeli'den hükümete sert eleştiriler

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Bahçeli, PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın doğum günün kutlanmasına izin verilmesini sert bir dille eleştirdi. 

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları: "Abdullah Öcalan'ın sözde doğum günün kutlanmasına İçişleri Bakanlığı tarafından tedbir amaçlı onay verilmesi, Habur'daki PKK-AK Parti kucaklaşmasının doğal sonucudur.

Bugün iç politika yaşadığımız iflaslarının çok daha vahimini dış politikada görmekteyiz. Bunu açık yüreklilikle dile getirmemek için hür düşünce iradesini kaybetmiş olmak gerekmektedir.

Topluma dayatılmak istenen AKP Anayasası imzalarındaki şaibeler nedeniyle geri çekilmiştir. Anayasa gibi çok ciddi metni sahte imzalarla sulandıran bir zihniyetin ne kadar inandırıcı olabileceği herkesi düşündürmelidir.

İmza atan milletvekillerinin haberinin olmadığı düzmece metinler teklif dün yeniden ele alınarak Başbakan'ın da imzası ve ilave iki maddeyle TBMM Başkanlığı'na sunulmuştur. Bu cumhuriyet tarihinde eşi görülmez bir durum olarak geçmiştir.

Partimiz sıkışıldığı zaman çekilen bir imdat kolu değildir.

Miliyetçi Hareket, kurucu başkanımızı bölücü emellerine ististarmar eden, amblemize tabela diyenlerle işbirliği içinde olamaz...

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2010, 11:25
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35