banner15

Bakan Atalay, şehit aileleri ile yemekte

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, çeşitli illerdeki şehit ve gazi aileleri derneklerinin temsilcileriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Bakan Atalay, şehit aileleri ile yemekte

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Hükümetin Demokratik Kürt Açılımı projesini yöneten İçişleri Bakanı Beşir Atalay bu kapsamda yakınlarını terör olaylarında kaybedenlerle bir araya geldi.

Polis Moral Eğitim Merkezi'nde gerçekleşen yemeğe Atalay'ın yanı sıra İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Osman Güneş ve Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal ile Manisa Yurt Savunması Gazileri ve Şehit Aileleri, İzmir Şehit Asker Şehit Polis Aileleri, Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma, Adana Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri, Adana Şehit Aileleri, Kayseri Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler, Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma, Rize Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma, Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma, Aksaray Şehit Aileleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Aksaray Temsilciliği, İstanbul Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Ankara Emniyet Mensupları ve Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri dernekleri temsilcileri katıldı.

Saat 12.05'de başlayan görüşme, basına kapalı gerçekleşiyor. Görüşme dolayısıyla Polis Moral Eğitim Merkezi önünde bekleyen basın mensuplarına çay ve kek ikram edildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2009, 13:30
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35