banner39

Balığa çıkan dört kişi kayboldu

Balığa giden Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği eski Başkanı Serdar Kılıç ve üç arkadaşı kayboldu

Arşiv 12.01.2009, 07:42 12.01.2009, 09:27
Balığa çıkan dört kişi kayboldu


Osmaniye'nin tanınmış iş adamlarından olan, aile şirketi Kılıç Ticaret'in ortaklarından, cep telefonu bayii Serdar Kılıç ve arkadaşları Yılmaz Ayten, Temel Ayten ve Levent Dereli, dün sabah Dörtyol Yazlıkları mevkiinde balık avına çıktı.

Kendilerine ait kayık ile denize açıldıktan sonra geç saatlere kadar dönmeyen ve kendileriyle irtibat kurulamayan 4 arkadaşın aileleri, durumu polise bildirdi.

Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Ticaret Odası Başkanlık seçimlerine beyaz eşya sektöründen aday olan balık avı tutkunu Serdar Kılıç ve 3 arkadaşını bulmak için Osmaniye, Dörtyol, İskenderun, Hatay'dan yola çıkan kurtarma ekipleri ile sahil güvenlik ekipleri seferber oldu. Öğle saatlerinde telefonlarının kapalı olduğu bildirilen 4 arkadaşın kayığının aşırı lodostan dolayı alabora olmuş olmasından endişe ediliyor.

İskenderun Körfezi ile Botaş arasında bulunan Dörtyol Yazlıkları'ndaki sahillerde balık avlamak için denize giren 4 arkadaştan henüz bir haber alınamadığı bildirildi. Olay yerinde bulunan Serdar Kılıç'ın arkadaşı Hakan Tuncer, arama kurtarma çalışmalarının her yönden devam ettiğini fakat şimdiye kadar bir netice alınamadığını bildirdi. 

Kaynak: Ajanslar 

Yorumlar (1)
Metin ALPER 14 yıl önce
Sevgili Serdar..... Seni Osmaniyemizin gülen yüzlerinden birisi olarak tanıdım... Çünkü Allah biliyor ki gülümsemeyen hiç bir anına rastlamadım...Kalbinin güzelliği yüzüne yansımıştı ve sen her zaman mütebessimdin... İşyerine uğrayıp bir cayını icmak bile benim için günümün bütün yorgunlugunu alırdı... Şimdi gazete haberlerinde internet satırlarında hayatını kaybettigini üzülerek ögrenmis bulunuyorum... Aslında ölüm denen olay hepimiz için yeni bir baslangıc olsa da nerden bakarsan bak üzücü... Eminim sen simdi Rabbimin sana tahsis ettigi(İnşaallah) cennetin güzel bir bahcesinde yine (insallah)biz dostlarını bekliyorsun.... Sen Osmaniyenin gülen yüzü.. Sen degerli dost, işadamı, spor adamı, yönetici, arkadaş kardeştin bizim için.... Serdar....Allah sana ve birlikte yürüdüğün arkadaslara gani gani rahmet eylesin.... Biz seni çok sevdik.. ben seni çok sevdim... eminim Rabbimde sevdi ve seni yanına aldı.. Mekanın, mekanınız cennet olsun.. Geride kalan tüm akrabalarına dostlarına sevdiklerine ve tüm Osmaniyelilere Sivastan üzüntülerimi ve taziyelerimi kabulu dileği ile yolluyorum.... Metin Alper Sivas Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?