banner15

Başörtülü kızdan İsrail konsolosuna çiçek!

Fatih Üniversitesi'nde konferans Aryeh, başörtülü öğrenci tarafından uğurlandı

Başörtülü kızdan İsrail konsolosuna çiçek!

 

Fatih Üniversitesi, İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Mihail Gur Aryeh'i ağırladı. Konferansın bitiminde ise başörtülü bir öğrenci, konsolosa teşekkürlerini sunmak için çiçek verdi.

Fatih Üniversitesi Politika Klübü'nün konuğu, İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Mihail Gur Aryeh'di. Türkiye- İsrail ilişkilerini anlatan Aryeh, her iki ülkenin de terörle mücadele ettiğini iddia etti. Çok iyi derecede Türkçe bilen Aryeh, buna rağmen konuşmasını İngilizce yaptı. Aryeh, İran'ı nükleer programı için de suçlarken, bölge için büyük bir tehdit oluşturduğunu da öne sürdü.

Konferansın bitiminde, öğrencilerin soru sormasına izin verilmedi.
Konsolosun çok saygın biri olduğunu belirten ve iptal edemeyeceği bir başka yere gideceğini iddia eden yetkililer, konsolosa iyi davranılması telkinlerinde bulundu. Konferansın bitiminde ise başörtülü bir kızın, konsolos Aryeh'e çiçek vermasi dikkatleri çekt. Bu görüntü çok tartışılacağa benziyor.


Kaynak: Haber 5

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2008, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
khattap
khattap - 11 yıl Önce

bu isin icinde gene bir bit yenigi var amma hadi hayirlisi.

asena
asena - 11 yıl Önce

Evet kardeşim tabiki anlamazsın, ve şaşkınlıkla bu işte bir bit yemiği var deyip bu işi meçhulün sayfalarına tepip gidersin....Sen değil Anadolu Türk müslümanlaığında bu kadar karışık nifak karmaşıklıklarını anlayan kim varki zaten....Uzun süredir İsrail ve Amerikadaki tapınak şövalyelerinin şeytani tapınaklarında TÜRK SİYONİZMİ diye bir kavramdan bahsediliyor....Aslında konu çok uzun ve uzun bir soluk istiyor.....
Kısacası,aklı basan ve yaradanın basiretiyle bakabilenler için şu örneği düşünelim; Hristiyanlığı bozan Yahudi ve siyonist Martin LUTHERİ tarihsel olarak biraz anlamaya çalışalım.......
Google de TÜRK SİYONİZMİ diye bir araştıra yapın bakalım...
Saygılar..

banner39

banner36

banner37

banner35