banner39

Bayrak asana bedava gaz

İsrail'i protesto amacıyla penceresine Filistin bayrağı asan aileye doğalgaz 6 ay bedava,,,

Arşiv 10.01.2009, 18:11 11.01.2009, 08:20
Bayrak asana bedava gaz

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nezihi Erdem, Sapanca'da evlerinin penceresine Filistin bayrağı asan aileye, doğal gaz jesti yaptı.

Bayrak asma eyleminden duygulanan Erdem, ailenin evinin tesisatının ve 6 ay boyunca doğal gaz faturasının karşılanacağı sözünü verdi.

Sakarya'daki doğal gaz dağıtım şirketi AGDAŞ'ın bağlı olduğu Erdem Holding Başkan Vekili Erdem, Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Hilmi Güler ile Sapanca ilçesine doğal gaz verilişi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.

Erden, törende yaptığı konuşmada, Filistin'de bir soykırım yaşandığını ve bir an önce sona erdirilmesi gerektiğini söyledi.
Törenin yapıldığı alana bakan binaların birinin penceresinde Filistin bayrağı asıldığını görünce duygulanan Erdem, bu evde oturan aileye doğal gaz jesti yaptı.

Bayrağı gördüğü anda çok duygulandığını ifade eden Erdem, ''Bizim insanımız gerçekten çok duyarlı. Bu aileye duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Onlara bir hediyem olsun, 6 ay boyunca doğal gazı ücretsiz kullansınlar'' dedi.

Daha sonra, ailenin evinde doğal gaz tesisatı bulunmadığını öğrenen Erdem, evin doğal gaz tesisatını da ücretsiz döşenmesi sözü verdi.

Sapanca Belediyesi yakınındaki evinin penceresine Filistin bayrağı asan ve balkondan töreni izleyen Menekşe Sezer ise Erdem'in sözlerini duyunca şaşırdı.

Menekşe Sezer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, balkondan konuşmaları dinlediğini, mahcup olduğunu ve çok duygulandığını belirterek, ''Filistin'de yaşanan olaya çok üzülüyorum. Geçen gün bir miting vardı, ona katıldım. Oradan aldığım Filistin bayrağını evimin camına astım. Umarım Filistin'deki acı olay bir an önce sona erer. Herkesin Filistin'deki kardeşlerimize yardım etmesini bekliyoruz'' diye konuştu.

Eşinin ve oğlunun işsiz olduğunu belirten Sezer, ''Oğlum ekonomik kriz yüzünden işten çıkartıldı. Evimize doğal gaz tesisatı döşetmemiştik. Yönetim kurulu başkanına teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaynak: Ajanslar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?