banner39

Bayramppaşa'da çocuk şenliği etkinliği

Bayrampaşa Belesiyesi tarafıondan 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuk şenliği düzenleniyor.

Arşiv 20.04.2010, 21:09 20.04.2010, 21:09
Bayramppaşa'da çocuk şenliği etkinliği


Dünya Bülteni/Sıdıka Dağlı

Bayrampaşa Belediyesi her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını özel hazırlanan şenlik alanında on gün süren etkinliklerle kutluyor.

Bayrampaşa Belediyesinin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği ve 10 gün sürecek çocuk şenliği etkinlikleri her gün farklı aktivitelerle devam ediyor. Çocuklara sadece eğlenmeyi değil aynı zamanda değişik temalarda bilgilenmeyi amaç edinen Bayrampaşa Belediyesi bu yılda çocuklarla beraber gökyüzünü keşfe çıkıyor.

10 gün sürecek olan şenliklerde gökyüzünü sevdirme adına Planetoryum Çadırı, maket uçak yarışmaları ve atölyesi, kâğıt uçak atölyesi, mucitler atölyesi, karikatür atölyesi, boyama atölyesi ve uçurtma atölyeleri ile eğlendirirken öğreten, öğretirken de eğlendiren Bayrampaşa Belediyesi, binlerce metrekarelik alanda özel olarak hazırlanmış olan şenlik alanında 10 gün boyunca, hazırlanan programlarla çocuklara farklı duygular yaşatmaya devam ediyor.

Ayrıca 10 gün boyunca ilçe okullarının katıldığı, bilgi yarışması, folklor yarışması ve spor müsabakalarında bulunduğu birçok etkinlik de bulunuyor.

Programlarla ilgili www.bayrampasa.bel.tr adresinden ve 444 1 990 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabiliyor.


 

banner53
Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?