banner39

Bedrettin Dalan İsrail'de iddiası

ABD'de bilinen Bedrettin Dalan'ın aslında İsrail'de olduğu iddia ediliyor.

Arşiv 08.01.2009, 00:11 08.01.2009, 09:16
Bedrettin Dalan İsrail'de iddiası

Ergenekon Terör Örgütü Operasyonu kapsamında aranan, Amerika'da olduğu iddia edilen Bedrettin Dalan, İsrail'de çıktı. İşte tarih ve ayrıntıları:

Ergenekon Terör Örgütü Operasyonu kapsamında aranan ve yaşadığı adreslere baskın düzelen Bedrettin Dalan'ın şuan İsrail'de olduğu ortaya çıktı. İstek Vakfı'nda ve Yeditepe Üniversitesi'ndeki odasında arama yapılılan Bedrettin Dalan'ın operasyon olacağı bilgisini alınca 24 Ekim 2008 tarihinde Türkiye'yi terk ettiği belirlendi.

Birkaç ülke değiştiren Bedrettin Dalan hızla İsrail'e geçti. İsrail'e geçen Dalan'ın kullandığı bütün telefonlarını değiştirdiği belirlendi. Yapılan araştırmalar sonuçu Dalan'ın İsrail'de olduğu teyid edildi.

Kaynak: Bugün

Yorumlar (3)
abdullah 14 yıl önce
Bakalim yahudiler azrailden de kacirabilecek mi bunu??:..
kara 14 yıl önce
bu ülkede tek dalanmı yolsuzluk yaptı gerileri siyasete ve hükümete siğindı acaba? burada bu durumdan hükümetin hiç gıkı çıkmıyor ama boş lakırtı çoğaldı...dogruluın birazk istiyoruz eeeğcee özledik iyiliğe hasret kaldık ne yazıkki idareye üslenenlere sesleniyorum uyumayın uyanın biraz
Necmeddin parlak 14 yıl önce
Insan psikolojisi,dara dustugu an en cok sevdigine yonelir.Sayin dalanda oyle yapmis yillardir hizmet ettigi, himmet gordugu,efendilerine kosmus,kuyrugu sikisinca,belediye baskaniyken ismi,dalan,talan,yalan'a cikmisti vesselam.
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?