Beşiktaş İskelesi alev alev yandı

Beşiktaş'taki Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi'nde sabah saatlerinde yangın çıktı.

Beşiktaş İskelesi alev alev yandı

 

Rüzgarın da etkisiyle iskeleyi saran alevler, itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Başbakanlık ofisinin yakınında bulunan iskeledeki yangınla ilgili polis inceleme başlattı. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Beşiktaş'ta bulunan Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi'nde saat 06.00 sıralarında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Yangın, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüdü. Alevler, bütün iskeleyi sardı. İskelenin yakınında bulunan Başbakanlık ofisinde görevli polisler, yangını farkederek itfaiyeye haber verdi. İskeleye yanaşmaya çalışan iki vapur da panikle uzaklaştı.

Yangına Beşiktaş İtfaiyesi'nin yanısıra Kıyı Emniyeti'ne bağlı gemilden de müdahale edildi. Yangın, yaklaşık bir saatlik müdahalenin ardından söndürüldü.

Görgü tanıkları, alevleri gören iki geminin hızla uzaklaştığını söyledi. Vatandaşlar, yangın sırasında iskelede birisinin bulunduğunu da iddia etti.

Yangının Başbakanlık ofisini yakınında olması nedeniyle polis, olayla ilgili inceleme başlattı. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Kaynak:CİHAN

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2010, 09:57
banner53
YORUM EKLE

banner39