banner39

Beşir Atalay yarın açıklama yapacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık ettiği ''Milli Birlik ve Demokratik Açılım''la ilgili değerlendirme toplantısı sona erdi.

Arşiv 16.12.2009, 16:07 16.12.2009, 16:35
Beşir Atalay yarın açıklama yapacak

 

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Milli Güvenlik Kurulu'nda (MGK) görev alan bakanlarla yapılan toplantıda, "son günlerde meydana gelen güvenlik ve asayiş olaylarının gözden geçirildiği" belirtilerek, "Yarın İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın bir basın toplantısı ile kamuoyuna ayrıntılı bilgi aktaracağı" bildirildi.

Başbakanlık Basın Merkezinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle  denildi:

"Bugün Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında MGK'da  görev alan bakanlarımızla bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıda, son  günlerde meydana gelen güvenlik ve asayiş olayları gözden geçirilmiştir.
İçişleri Bakanı Sayın Beşir Atalay, 17 Aralık 2009 Perşembe günü  düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna ayrıntılı bilgi aktaracaktır."

Toplantıya Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Cemil Çiçek ve Ali Babacan, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu katıldı.

banner53
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?