BİSAV'dan yönetim söyleşileri

Bilim Sanat Vakfı tarafınadan düzenlenen KAM Etkin Yönetim Söyleşileri devam ediyor.

BİSAV'dan yönetim söyleşileri


Ömer Faruk Akari / Dünya Bülteni

Bilim Sanat Vakfı, KAM Etkin Yönetim Söyleşileri kapsamında Barış Görgüç'ü konuk ediyor. “Sivil Toplum Kuruluşlarında Yönetim ve Yönetişim”  konuşulacağı söyleşi 22 mayıs saat 13: 30’da yapılacak. Mobilya Sanayi İşadamları Derneği Genel Sekreterliği yapan Barış Görgüç ile sivil toplum kuruluşlarında yönetim ve yönetişim üzerine konuşacak.

Bilim Sanat Vakfı Zeyrek salonunda yapılacak olan söyleşi herkesin katılımına açık.
İrtibat için;
Adres:  Vefa Cad. No: 35 34134 Vefa İstanbul
 Telefon: 212 528 22 22

Barış Görgüç Kimdir ?
1976 yılında İzmir'de doğan Barış Görgüç devlet memuru olan babasının görevi nedeniyle ilk, orta ve lise öğrenimini dört farklı il ve altı okulda okuyup Denizli Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Burslu olarak girdiği Yakın Doğu Üniversitesi Uluslarararası İlişkiler Bölümü'nde lisans ve yüksek lisans yaptıktan sonra Marmara Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden Kıbrıs Sorununun Ortaya Çıkışı 1945-1954(The Emergence of Cyprus Problem 1945-1954) adlı master teziyle mezun oldu.

Halihazırda Corporate Governance alanında MBA derecesi aldığı Preston Ünv. ile İş İdaresi alanında Doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanısıra Stratejik Araştırmalar Enstitüsü(SAREN)'nde yaptığı Uluslararası İlişkiler Doktora çalışması tez aşamasındadır. Eğitim-öğretim hayatı ile iş hayatını 15 yıldır birlikte sürdüren Görgüç tekstil, zirai kimyasallar, bankacılık, nakliye-lojistik, gemi inşa ve mobilya sektörlerinde tecrübe edinmiştir. son dört yıldır mesleki bir sivil toplum kuruluşu olan MOBSAD - Mobilya Sanayi İşadamları Derneği Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır.


 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2010, 20:57
banner53
YORUM EKLE

banner39