banner15

'Bize Saldıranı Pişman Ederiz'

Ahmedinejad, İran ordusunun bütün düşmanları pişman etmeye hazır olduğunu söyledi.

'Bize Saldıranı Pişman Ederiz'

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İran ordusunun kendilerine saldıracak bütün düşmanları pişman etmeye hazır olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Ahmedinejad "Ordu Günü" dolayısıyla düzenlenen askeri geçit töreninde yaptığı konuşmada, "İran ordusunun Allah'a güvenen bir ordu olduğunu ve bütün gücünü de Allah'tan aldığını" kaydetti.

İran ordusunun dünyanın en güçlü ordularından biri olduğunu iddia eden Ahmedinejad, "Çünkü bizim ordumuz Allah'a güveniyor ve düşmanlar da bunu biliyor" dedi.

Ahmedinejad, İran ordusunun ülkeye saldıracak bütün düşmanları geri püskürtmeye ve onları pişman etmeye hazır olduğunu ifade etti.

Ordunun her zaman hazır ve en son teknolojiye sahip olması gerektiğini belirten Ahmedinejad, "Bugün İran ordusu bölgede komşu ülkeler için barış ve güvenin kaynağıdır. Bizim ordumuz hiçbir millet ve ülke için tehdit değil" diye konuştu.

Bütün dünya, bölge ve komşu ülkeler için barış, güven ve istikrar istediklerini kaydeden Ahmedinejad, ordunun her zaman ülkeyi savunmaya ve korumaya hazır olduğunu yineledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 09:31
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48