banner39

Çankaya'da sıcak gece - Foto Galeri

Cumhurbaşkanı, hükümet üyeleri ve komutanlar uzun süredir ilk kez bir araya geldi.

Arşiv 17.08.2007, 11:26 17.08.2007, 11:26
Çankaya'da sıcak gece - Foto Galeri

 

Dün, İşadamı Jak Kamhi'ye, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından Çankaya Köşkü'nde düzenlenen törenle devlet üstün hizmet madalyası verildi.

Cumhurbaşkanı, hükümet üyeleri ve komutanları uzun bir aradan sonra ilk kez bir araya getiren resepsiyonda, objektiflere renkli görüntüler yansıdı.


Törene Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in yanısıra, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Cumhurbaşkanı Sezer'in eşi Semra Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül katıldı.


Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül, törende bir araya geldiler.


Törene katılan Cumhurbaşkanı Sezer'in eşi Semra Sezer, girişte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ile selamlaştı.


Törene katılan Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve diğer kuvvet komutanları ile selamlaştı.Törene katılan TBMM Başkanı Köksal Toptan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt bir müddet sohbet ettiler.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül, devlet üstün hizmet madalyası alan İşadamı Jak Kamhi'yi tebrik ettiler.


Törene katılan Türkiye Hahambaşı İshak Haleva ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bir süre sohbet etti.

 

Kaynak: Samanyoluhaber

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?