Çapkın, 1 Mayıs hazırlıklarını yerinde inceledi

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 1 Mayıs hazırlıklarını yerinde inceledi.

Çapkın, 1 Mayıs hazırlıklarını yerinde inceledi

 
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Taksim'deki 1 Mayıs kutlamaları nedeniyle alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi. Taksim ve çevresini dolaşan Çapkın, hazırlıklarla ilgili bilgi aldı.

Çapkın, yardımcılarıyla birlikte saat 23.00 sıralarında Taksim'e gelerek 1 Mayıs hazırlıklarını denetledi. Hüseyin Çapkın, İstiklal Caddesi'nde yürüyüş yaptığı sırada yanına gelen bazı vatandaşlarla sohbet etti. İncelemelerini tamamlayan Çapkın, Taksim Polis Merkezi'ne geçti. Polis merkezi önünde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Çapkın, Taksim'deki kutlamaların şenlik havasında geçmesini beklediğini söyledi.

Taksim ve çevresinde 1 Mayıs'ta 22 bin 500 polisin görev yapacağı bilgisini veren Hüseyin Çapkın, "Her şeyi en ince detayına kadar değerlendiriyoruz. 1 Mayıs'ın şenlik havasında geçmesini umuyorum. Biz de kendimizi emekçi olarak görüyoruz" şeklinde konuştu.

Bu arada, hazırlıklar çerçevesinde Tarlabaşı Bulvarı boyunca yol kenarlarına polis bariyerleri yerleştirildi. Hazırlıkların sabaha kadar devam edeceği kaydedildi.

 Kaynak: Ajanslar


 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2010, 02:31
banner53
YORUM EKLE

banner39