banner39

Çeçenler Savaşı Rusya'nın İçlerine Kaydırma Kararı Aldı

İnternet üzerinden yayın yapan Kavkaz Center adlı haber ajansı, şehit Çeçen lider Aslan Mashadov’un yerine seçilen Emir Abdulhalim’in çeçen mücahitlere savaşı Rusya’nın içlerine kaydırma emri verdiğini yazdı.

Arşiv 06.07.2018, 09:30 06.07.2018, 09:31
Çeçenler Savaşı Rusya'nın İçlerine Kaydırma Kararı Aldı

Şeriat cemaati adlı bir kaynaktan gelen mesajı yayınlayan site, Mahaçkale kentinin isminin de Şamilkale olarak değiştirildiğini duyurdu. Dağıstan ' ın " Şeriat " cemaatinin basın merkezinden gelen açıklama da şu ifadeler yer aldı. 

“Allah’a şükürler olsun ki, Dağıstan’ın " Şeriat " cemaatimiz eski Mahaçkale olan Şamilkale kentinde Rusların sözde Moskova Çevik Kuvvet birliğine karşı başarılı operasyon düzenlendi. Bizim bilgilerimize göre en az 12 işgalci yok edildi ve 25 kafir yaralandı. Üç yük kamyonu ise devre dışı bırakıldı. 

Cezalandırma ve operasyon amacı ile ülkemize gelen her işgalciyi uyarıyoruz   - toprak ayaklarınız altında yanacak ve siz kanlar içinde bulacaksınız kendinizi. Sizi ne kadar çok yok edersek Tanrıya o kadar yakın oluruz, O’nun memnuniyetini hak etmek için ise elimizden geleni ve fazlasını yaparız! Sanmayın ki, ölüm birlikleriniz ve askerleriniz işlerini zararsız bitirebilecekler, eş ve çocuklarının yanına kayıp vermeden dönebilecekler. 

Dağıstan’ın " Şeriat " cemaatinin Yüksek Şura oturmasında Amir Abdul h alim’in savaşı Rusya’ya taşına emrine istinaden, Dağıstanlı mücahitlerin Moskova’ya " Domuzu kalbinden vurmak " kodlu operasyonu gerçekleştirme amacı ile gönderilmelerine dair karar alındı. 

Allahu Akbar! 

Sizin için Rusya’ya geleceğiz ve sizi evlerinizde haklayacağız. Siz bizim eş ve çocuklarımızı yok ettiğiniz gibi biz de sizinkileri yok ederiz, eğer gerekir ise. Peygamber Efendimiz bunun için ‘ "o nlar da onlardandır " derken, kutsal Kitabımızda " Onlar sizinle savaştıkları gibi siz onlarla savaşın " duyurulmaktadır.

banner53
Yorumlar (0)
3
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü