banner39

Çelebi'nin doktoru: Şuuru yerinde

Silahlı saldırıya uğrayan DİSK Başkanı Süleyman Çelebi'nin hayati tehlikesi olmadığını belirtildi.

Arşiv 06.10.2009, 00:52 06.10.2009, 00:52
Çelebi'nin doktoru: Şuuru yerinde

Avrupa Florence Nightingale Hastanesi başhekimi ve Florence Nightingale Hastaneleri Genel Koordinatörşü Opr. Dr. Mücahit Atmanoğlu, saldırıya uğrayan DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi'nin hayati tehlikesi olmadığını belirterek, "2 kurşun içeride bulunuyor. Ameliyat edilecek. Kırık var ama önemli değil. Şuuru yerinde" dedi.

Bu arada, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan da hastaneye geler bilgi aldı. Çağlayan, "Çalışma hayatının çok iyi bir simasıydı. Çok eskiden beri tanıdığım bir dostumdu. Hayati tehlikesi yok. Böyle bir saldırı sebebi ne olursa olsun kabul edilebilir bir şey değil" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Milletvekili Mehmet Sevigen, KESK Genel Başkanı Sami Evren, HAK-İş Genel Başkanı Salim Uslu ve çok sayıda sendikacı hastaneye geldi. Sami Evren de "Başkanımızla görüştüm sağlık durumu iyi. Yarın saat 11.00'de IMF'ye karşı yapılacak eylem daha güçlü şekilde gerçekleştirilecek" dedi. Sarıgül ise, "Emekten yana bütün yoldaşlarımıza geçmiş olsun" diye konuştu.

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?