banner39

Cem Uzan'a Facebook şoku

Cem Uzan'ın eşi Alara Uzan, Facebook sayfasındaki profilini 20 gün önce "single" (bekar) diye değiştirdi.

Arşiv 03.10.2009, 05:14 03.10.2009, 08:35
Cem Uzan'a Facebook şoku

Yurtdışına kaçtığı iddia edilen Uzan'ın eşi Alara Uzan, Facebook sayfasındaki profilini 20 gün önce "single" (bekar) diye değiştirdi.
 
Cem Uzan ile eşi Alara Uzan'ın Ürdün'e kaçtıkları iddiaları resmi makamlar tarafından onaylanmasa da gündemi oluşturmaya devam ediyor. Alara Uzan'ın Antik Dekor Dergisi'ne verdiği röportajda 'Uzan' yerine kızlık soyadı olan 'Koçibey'i kullandığı biliniyor.

Yeni iddia ise paylaşım sitesi Facebook'la ilgili. İddiaya göre Alara Hanım, Facebook'taki sayfasında profiline "bekar" yazmış. Alara Uzan'ın, 20 gün öncesine kadar Facebook'taki sayfasında "married" (evli) yazan profilinde şimdi "single" (bekar) yazdığı iddia ediliyor.

HAPİS CEZASI ALMIŞTI

Cem Uzan'ın eşi Alara, oğulları Renç Emre ve kızları Yasemin Paris Uzan'la Türkiyeíyi terk ettiği iddia edilmişti. Tahkimde Polonyaídaki şirketiyle ilgili davayı kaybeden Cem Uzan, villasının havuzundaki özel bölmede sakladığı Telsim kontör kartlarıyla ilgili davada hapis cezasına çarptırılmıştı. Yargıtay kararı onarsa hapse girecek olan Uzaníın yurtdışına kaçtığı iddia ediliyor.
 
Kaynak: Bugün
 
 

banner53
Yorumlar (0)
32
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?