banner39

Cemil Çiçek taburcu oldu

Öğlen saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Cemil Çiçek yapılan tedaviden sonra taburcu edildi.

Arşiv 18.08.2007, 21:26 18.08.2007, 21:27
Cemil Çiçek taburcu oldu


Yüksek tansiyon nedeniyle fenalaşan öğle saatlerinde hastaneye kaldırılan eski Adalet Bakanı Cemil Çiçek, taburcu edililrken, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Cemil Çiçek'in kulağındaki iltihap nedeniyle tansiyonu yükseldi. Fenalaşarak öğle saatlerinde Edremit Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılan Çiçek, Başhekim Dr. Edip Özkoç tarafından muayane edildi. Müdahaleler sonucu tansiyonu normale dönen Çiçek, yapılan son muayenenin ardından Başhekim Özkoç'un onayıyla hastaneden taburcu edildi. Taburcu edilen Çiçek, daha sonra Gömeç'teki yazlığına döndü.

Konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan Başhekim Edip Özkoç, Çiçek'in yüksek tansiyon rahatsızlığıyla hastaneye getirildiğini ve kendisine gereken müdahalede bulunulduğunu söyledi. Çiçek'in beyin tomografisinin de çekildiğini söyleyen başhekim, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı.

Edremit Zeytin Şenlikleri sırasında olayı öğrenen Edremit Belediye Başkanı Yunus Bozbey, hemen hastaneye gitti. Çiçek ile kısa bir süre görüşen Başkan Bozbey, daha sonra yaptığı açıklamada, Çiçek'in sağlık durumunun iyi olduğunu ve ona Balıkesir'in meşhur limon kolonyasından bir şişe hediye ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?