banner39

CHP Anamur İlçe Başkanı ve ekibi istifa etti

CHP Anamur İlçe Başkanı Kasım Duman ve ekibi görevlerinden istifa etti.

Arşiv 02.06.2010, 22:33 02.06.2010, 22:50
CHP Anamur İlçe Başkanı ve ekibi istifa etti

 
Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkanı Kasım Duman, Sekreter Aziz Aslan, Sayman Hasan Onur görevlerinden istifa etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şahin 15 Ocak 2010 tarihinde ilçe kongresi delegelerin takdiriyle göreve seçildiğini hatırlattı.

Göreve gelirken amacının Türkiye'nin zor günler geçirdiği bir dönemde, ülkeye yararlı olmak olduğunu kaydeden Şahin, şunları kaydetti: Bu doğrultuda partimizin toplum içinde saygınlığını arttırmak, halkımızla kucaklaşabilmek, halkımızın acılarını ve sevinçlerini paylaşabilmekti. Onun için çaba harcadım. Dört aylık görevim süresince partili, partisiz onlarca dostlarımdan başarı dilekleri, tebrik ve büyük övgüler aldım.

Her zaman toplumumuza ve partimize layık olmaya çalıştım. Veremeyeceğimiz hesap, yanıtlayamayacağımız soru yoktur. Partimize yönetici olarak değil, bir nefer olarak çalışmayı uygun gördüm. Bu duygularla sekreter Aziz Aslan, sayman Hasan Onur'la birlikte kendi isteğimiz doğrultusunda, CHP İlçe Yönetim Kurulu görevimizden ayrıldık."

banner53
Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?